Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 1
|
27. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
20. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 ÚP Jičín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.2, k.ú. Dobruška
|
29. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
zm.č.1 ÚPSÚ Hronov
|
18. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 3 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS - lokalita Z1, Z3 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚP Dolní Přím
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 2 ÚPSÚ Dřevěnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS pro lokalitu budoucího golfového hřiště a zázemí, včetně stavby 6 bytových domů v katastrálním území Čistá v Krkonoších, městys Černý důl
|
14. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS regulace zístavby rozvojové plochy P101 Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚPSÚ České Meziříčí
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - ukončena
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2 UrbS Lokalita Aldis
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚP Lhota pod Hořičkami
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS lokalita pod Habeší - I. etapa (Nová Paka)
|
17. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ZÚ Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|