Maršov u Úpice
|
ZÚ Obce Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚPSÚ Potštejn
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka" - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 3 ÚP Sadová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Ohnišov
|
12. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
změna č. 1 ÚP Dubenec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
změna č. 1 ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚP Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokalita Z5
|
19. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
změna č. 1 ÚP Val
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Tyršova
|
2. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚP Hořičřky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
změna č. 1 ÚP Ohnišťany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|