Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny II. Staré Hrady ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
24. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 2 ÚP Dřevěnice
|
6. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚP Třebnouševes
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 5 ÚPO Říkov
|
14. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 178
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změny č. 1 ÚPO částí obce Libuň , Březka, Jivany, Libunec
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 1 ÚPO Chvalkovice
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 2 ÚPO Žernov
|
13. 8. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Semechnice
|
26. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚPSÚ Ohaveč
|
4. 8. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 3 ÚPO Česká Čermná
|
30. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚPSÚ Voděrady
|
11. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚP Bohuslavice
|
6. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
7. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚPO Neděliště
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚPO Borová
|
2. 12. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Týniště nad Orlicí
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
ÚP Litoboř
|
28. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
Územní studie Lovčice X3 - lokalita Z6 (BV)
|
9. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 2 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
10. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚPSÚ Přibyslav
|
7. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
změna č. 1 ÚP Dětenice
|
29. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemojov
|
změna č. 1 ÚP Nemojov
|
21. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna II. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
13. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Lužec nad Cidlinou
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Šonov
|
ÚP Šonov
|
4. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚPSÚ Těchlovice
|
18. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚPO Hořičky
|
7. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
1. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 2 ÚP Smiřice
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 1 ÚP Dobřany
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 4 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|