Smržov
|
změna č. 2 ÚPO Smržov
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 2a ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
30. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 7
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
8. 3. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚPO Dolní Přím
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 3 ÚPO Stará Paka
|
16. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 1 ÚPO Rychnovek
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 146-1, 146-3
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 9 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
změna č. 1 ÚPO Samšina
|
6. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS06 Červený Kostelec lokality - Vyšehradská
|
22. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
změna I. ÚPSÚ Žlunice
|
2. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 1 ÚP Boharyně
|
25. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS 1 - Lokality Nad Pivovarem - Česká Skalice
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 1 ÚP Tutleky
|
8. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 222
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4A ÚP Strážné
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS Úbislavice - lokalita ZU1, ZU2 centrum
|
3. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚP Sendražice
|
23. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚP Jaroměř
|
16. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 6 ÚPSÚ Smiřice, Černožice, Holohlavy
|
3. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS veřejných prostranství Skuhrov nad Bělou
|
11. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS zastavitelné plochy Z12, Jeníkovice
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Horní Radechová
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚP Božanov
|
10. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 1 ÚPO Ostroměř
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚPO Úpice
|
27. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPO Lupenice
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Vysoká nad Labem
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Desatero, prověření změn využití území v okolí kláštera v Nové Pace
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Horní Radechová
|
30. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|