Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚPO Lázně Bělohrad
|
1. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Slavoňov
|
23. 3. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
změny č. 1 ÚPSÚ Bříšťany
|
20. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚP Vysoká Srbská
|
9. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚPO Nová Ves
|
16. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Podbřezí
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ÚP Maršov u Úpice
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 2 ÚPO Zábrodí
|
11. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 2 ÚP Veliš
|
20. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚP Babice
|
8. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚPO Trnov
|
25. 11. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚP Bystřice
|
24. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 2 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
10. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
ÚPM Žacléř
|
24. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Volanov Trutnov (Z78)
|
11. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚPO Černčice
|
4. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|