Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z8 - Skalka
|
12. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS systému veřejných prostranství Krajské předměstí
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny II. ÚPSÚ Choteč
|
12. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 79
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 184
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
Změna č. 1 ÚPO Česká Metuje
|
9. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 - změna 03/2019
|
26. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 4 (okolo vodní nádrže)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nechanice
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS veřejného prostranství "Úlibice - U Kostelíčka"
|
23. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS Skuhrov, Za kostelem - lokalita Zb23
|
18. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS Výstavba bytových a rodinných domů lokalita Za Humny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚPSÚ Lánov
|
26. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚP Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS Vysoká nad Labem - zastavitelná plocha Z8 - změna 03/2021
|
14. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
Úrbanistická studie Rokytnice v Orlických horách
|
3. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚPO Zábrodí
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS ZA ŠKOLOU, Teplice nad Metují
|
6. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚS lokalita RD Záhumna Černíkovice II. etapa - územní studie pro zastavitelnou plochu Z9
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|