Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokalit Z 18 a Z20 - V\soká nad Labem
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Zástavba rodinných domů - Nová Paka - Vlkov
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚPSÚ Lánov
|
26. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
21. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever
|
24. 1. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚP Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 8 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚP Bukvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 2 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - Lokalita Sever - zastavitelné plochy Z10 a Z11
|
13. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - místní část Šlikova Ves
|
24. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z18
|
27. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z13 Smržov
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚPO Obědovice
|
9. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚPO Libníkovice
|
31. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚP Rychnovek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Lokalita Aldis
|
29. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS veřejná prostranství v centru města Jaroměř
|
11. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚPSÚ Přepychy
|
13. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Kunčice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|