Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚPO Očelice
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 2 ÚPO Vlkov
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚP Třebnouševes
|
18. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 3 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
změna č. 1 ÚPO Chudeřice
|
28. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
ÚP Kovač
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekeřice
|
ÚP Sekeřice
|
5. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Olšenice v Orlických horách
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 2 ÚP Vrchlabí
|
6. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚP Náchod
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚP Osečnice
|
5. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč (2008)
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚPSÚ Vřesník
|
26. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 4 ÚPO Studnice
|
10. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
změna č. 1 ÚPO Chleny Krchleby
|
1. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 2 ÚPO Lovčice
|
13. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚPM Svoboda nad Úpou
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚPO Jasenná
|
12. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚP Bolehošť
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
27. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚP Jeřice
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 4a ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
4. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany (JC)
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚP Šestajovice
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚPO Lazně Bělohrad
|
21. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobrá Voda u Hořic
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚP Rohenice
|
19. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 4 ÚPN SÚ Roudnice
|
22. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚPO Hvozdnice
|
27. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚP Podbřezí
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 1 ÚPO Zaloňov
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚPM Hradec Králové
|
21. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 13
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
21. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|