Dolní Branná
|
změna č. 3 ÚP Dolní Branná
|
27. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚP Polom
|
1. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 51
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚPO Librantice
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
ÚP Bernartice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 2 ÚPSÚ Červená Hora
|
22. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změna č. 2 UPO Libuň - Březka, Jivany, Libunec
|
10. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 4 ÚPO Chvalkovice
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚPO Stračov
|
30. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 1 ÚP Blešno
|
4. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚPO Žernov
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚPO Králova Lhota
|
10. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
změny č. 1 ÚPSÚ Ohaveč
|
6. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚPO Jaroměř
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 2 ÚP Dřevěnice
|
6. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
změna č. 1 ÚPO Třesovice
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚP Neděliště
|
13. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 1. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 3 ÚPO Česká Čermná
|
30. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
ÚP Suchovršice
|
18. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚP Bohuslavice
|
6. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚP Dětenice
|
10. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Lužec nad Cidlinou
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Šonov
|
ÚP Šonov
|
4. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚP Broumov
|
22. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
1. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
UPM Hronov
|
26. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 2 ÚP Smiřice
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚPO Nové Město
|
20. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
ÚP Hynčice
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 4 ÚP Vamberk
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
ÚS k ÚPD Martínkovic - rozvojová plocha SV5 - výstavba rodinných domů
|
3. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚP Těchlovice
|
6. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚP Velké Petrovice
|
12. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
ÚS - inženýrské sítě pro výstavbu rodinných domů - Jiráskova čtvrť II., Meziměstí
|
4. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
změna č. 1 ÚP Bačalky
|
24. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚP Libčany
|
27. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|