Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
změna č. 2 ÚP Lhoty u Potštejna
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z34, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚP Nový Bydžov
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS lokality Z2 - Bílsko u Hořic
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohařice
|
ÚP Ohařice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 10 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 157
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Obytný soubor Berlín-Jižní svah
|
16. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 212
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
změna č. 1 ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 2 ÚP Nechanice
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 2 ÚPO Úlibice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 UrbS Lokalita Aldis
|
24. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 v Kvasinách - ukončena možnost využití
|
9. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z16 Vysoká nad Labem
|
17. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 8 ÚPSÚ Nová Paka v k.ú. Kumburský Újezd, Studénka, Heřmanice, Štikov
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚPSÚ Vysoký Újezd
|
12. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita Z5
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|