Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
změna č. 5 ÚPSÚ Holín, změna č. 1 ÚP Horní Lochov, změny č. 1 ÚP Pařezská Lhota, změny č. 1 ÚP Prachov
|
18. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
ÚS lokalita BS4 Nemyčeves
|
11. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 2 ÚP Újezd pod Troskami
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Revitalizace parkových ploch v Nové Pace - II. etapa
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita střed
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 4 ÚPO Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Z.S5_PV - Spy
|
5. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 92
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚPSÚ Černilov
|
27. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚS Kunčina Ves
|
10. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS Žďárky - zastavitelná plocha Z8
|
15. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 146-1, 146-3
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS06 Červený Kostelec lokality - Vyšehradská
|
22. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|