Valdice
|
ÚP Valdice
|
19. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚPO Lužec n. Cidlinou
|
2. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Horní Radechová
|
30. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
ÚS k ÚPD Martínkovic - rozvojová plocha SV5 - výstavba rodinných domů
|
3. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytňany
|
ÚP Rokytňany
|
27. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
1. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 2 ÚPO Smržov
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 1 ÚPO Rožnov
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPO Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 1 ÚP Hořice
|
10. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 2 ÚP Velké Poříčí
|
2. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚP Meziměstí
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov - změny II.
|
20. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Solnice
|
26. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
ÚP Dolní Branná
|
19. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlázovice
|
ÚP Mlázovice
|
27. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 3 ÚPO Klamoš
|
8. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. H.
|
19. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 2 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚP Libchyně
|
13. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚP Stará Paka
|
1. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚP Pohoří
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 1 ÚPO Rychnovek
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X1 (zastavitelná plocha Z1) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Železnice
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 54
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚP Vlčice
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
změna č. 2 ÚP Mžany
|
16. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 3 ÚPO Librantice
|
1. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚP Starý Bydžov
|
22. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
ÚP Dřevěnice
|
7. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 5 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚP Benátky
|
1. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚPSÚ Červená Hora
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚPO Lípa nad Orlicí
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
změna č. 1 ÚPO Střevač
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
23. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 2 ÚPO Kramolna
|
22. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚP Sendražice
|
23. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|