Albrechtice nad Orlicí
|
ÚS-zastavitelé plochy Z3 a Z4 v Albrechticích nad Orlicí
|
27. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z32, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 6 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS dopravního koridoru Dubinky - Nové Město nad Metují - Vrchoviny
|
10. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita Z7
|
21. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
29. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 178
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 6 ÚP Vrchlabí
|
20. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 4 ÚP Křinice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita Zs3 včetně Ps1
|
22. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Čestice
|
22. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Vrchoviny
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|