Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 146-1, 146-3
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPO Týniště nad Orlicí
|
29. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS06 Červený Kostelec lokality - Vyšehradská
|
22. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚS Nechanice - Za školou I.
|
21. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS 1 - Lokality Nad Pivovarem - Česká Skalice
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 222
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita Roudničská, k.ú. Třebeš
|
6. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita V-Z7, V-Z8, KMK2 (2021)
|
5. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejných prostranství "Nová Paka, Za Pivovarem"
|
12. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vamberk
|
24. 5. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS pro výstavbu v lokalitě 45-BR Jičín (k.ú. Popovice u jičína)
|
27. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita u Vrtule
|
19. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚPSÚ Podbřezí
|
28. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
19. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z2.8 a Z2.14, k.ú. Dobruška
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z4, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 134
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|