Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Dolní Radechová
|
24. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanovice
|
ÚP Stanovice
|
22. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
změna č. 1 ÚP Mžany
|
23. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚP Černožice
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 2 ÚP Sadová
|
8. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Proruby
|
ÚP Proruby
|
30. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚPO Sendražice
|
5. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚP Ohnišov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚP Volanice
|
11. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 14 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚP Třtěnice
|
13. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 4 ÚPSÚ Opočno
|
13. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 3 ÚP Vrchlabí
|
29. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚPO Habřina
|
5. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nechanice
|
7. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 3 ÚPO Kramolna
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚP Úbislavice
|
21. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 6 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z16 Vysoká nad Labem
|
17. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚPSÚ Horní Maršov
|
29. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změna č. 1 ÚPO Syrovátka
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Nová Paka - průmyslová zóna Heřmanice (územní studie ploch Z15H, Z19H, Z20H, Z21H)
|
25. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
ÚP Slatiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 a změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
31. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚP Lhota poid Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Městské památkové zóny Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚP Rožnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
19. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|