Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Zástavba rodinných domů - Nová Paka - Vlkov
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Hrádek
|
20. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
změna č. 1 ÚP Bystřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever
|
24. 1. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
31. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z34, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 UPO Mostek
|
2. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 6 ÚPO Všestary
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 8 ÚPSÚ Nová Paka v k.ú. Kumburský Újezd, Studénka, Heřmanice, Štikov
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚPM Trutnov
|
30. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 6 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem, část Blešno
|
4. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 314
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jeníkovice
|
19. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 7 ÚPSÚ Nová Paka
|
8. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|