Březina
|
změna č. 1 ÚP Březina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Čermná nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚPSÚ Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
9. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚPO Zdobnice
|
13. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4B ÚP Strážné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 4 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Zástavba rodinných domů - Nová Paka - Vlkov
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚP Kosice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ZÚ Zelenecká Lhota
|
22. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ZÚ obce Hajnice
|
27. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Kunčice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever - změna č. 1
|
12. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 UP Úpice - pořizování ukončeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 2 ÚPSÚ Vamberk
|
28. 5. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever - změna č. 2
|
21. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚP Bukvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 36
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 13 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
30. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Police nad Metují
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 2 ÚPM Žacléř
|
4. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|