Velichovky
|
změna č. 1 ÚPO Velichovky
|
10. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚP Teplice nad Metují
|
11. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚP Lhoty u Potštejna
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS - lokalita Z1, Z3 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice - změny II.
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 2 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚP Trutnov
|
19. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
23. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 48
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Ještětice
|
8. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPO Záměl
|
22. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 6 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚP Police nad Metují
|
25. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 ÚP Zdobnice
|
9. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
25. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚP Blešno
|
13. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 101
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
změna č. 1 ÚPO Libošovice
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚPM Kostelec nad Orlicí
|
19. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚPO Třebihošť
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 1 ÚPO Chvaleč
|
9. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚPO Stěžery
|
7. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití v areálu občanského vybavení při č. p. 857 ve Dvoře Králové nad Labem
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 ÚP Janské Lázně
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|