Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚP Libošovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚPO Třebihošť
|
19. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
ÚP Říčky v Orlických horách
|
9. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny IV.
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 1 ÚPO Chvalkovice
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 2 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
změna č. 1 ÚPO Králíky
|
16. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny II.
|
27. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 99
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z1 a Z69, k.ú. Sedloňov
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
změna č. 1 ÚPO Vlčice
|
13. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 11 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
22. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 174
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚPO Česká Čermná
|
29. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč (2008)
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 2 ÚPO Bohuslavice
|
20. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚP Křinice
|
17. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚP České Meziříčí
|
14. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 2 ÚPO Lovčice
|
13. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 1 ÚP Borohrádek
|
18. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Bažantnice - zastavitelná plocha Z1-8, vymezená územním plánem Kvasiny
|
12. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 249
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚPSÚ Osečnice
|
9. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
změna č. 2 ÚPO Vršce
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚP Hlušice
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚPO Radíkovice
|
28. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice, lokalita N-Z26, kú Nechanice
|
4. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|