Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 3 ÚPSÚ Přepychy
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změna č. 1 ÚP Holovousy
|
9. 2. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - ukončena
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
Změna č. 1 ÚPO Slatina nad Úpou
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚP Dětenice
|
10. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚP Broumov
|
22. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ÚP Údrnice
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestry - lokalita V-Z15
|
16. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚPO Lužany
|
28. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚP Šaplava
|
2. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚPO Lazně Bělohrad
|
21. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚP Lhota pod Hořičkami
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Hrádek
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - lokalita ZB4
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Vysoká nad Labem
|
3. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 5 ÚPO Roudnice
|
14. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
změna č. 1 ÚP Bačalky
|
24. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS lokalita pod Habeší - I. etapa (Nová Paka)
|
17. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
Změna č. 1 ÚPO Zábrodí
|
12. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚP Batňovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 1 ÚP Veliš
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
změna č. 1 ÚP Sobčice
|
10. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Kalná
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚPO Klamoš
|
30. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚP Rudník
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|