Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚP Heřmánkovice
|
7. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚPO Radíkovice
|
28. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚP Nechanice
|
15. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 UrbS Lokalita Aldis
|
24. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚP Otovice
|
21. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚPO Urbanice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚP Deštné v Orlických horách
|
9. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚPO Lužany
|
28. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota - změny I.
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚPO Brada-Rybníček
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 4 ÚPO Lázně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Slavoňov
|
24. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS pro výstavbu RD v lokalitě 45-BR (k.ú. Popovice) - změna č. 1
|
9. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 4 ÚP Špindlerův Mlýn
|
9. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rohenice
|
6. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 2 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚPO Hrádek
|
17. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚP Smiřice
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚPO Nová Ves
|
16. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚPO Dobré
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Podbřezí
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚP Dobruška
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚPO Babice
|
8. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚP Trnov
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚPO Bystřice
|
20. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
ÚP Kbelnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z8 - Skalka
|
12. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚP Sovětice
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|