Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚP Babice
|
8. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚP Bystřice
|
24. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚP Libáň
|
1. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
2. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
18. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší - změny 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 4 - "Javornická" Rychnov nad Kněžnou
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. 17. listopadu
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
ÚP Velký Vřešťov
|
18. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚPO Černčice
|
4. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 (Z01/ÚP Librantice) - 2021 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 1 ÚP Sadová
|
4. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚP Boháňka
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 39a)
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 182
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|