Kramolna
|
změna č. 1 ÚP Kramolna
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
změna č. 1 ÚPO Habřina
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
změna č. 1 ÚP Boháňka
|
11. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚPO Olešnice
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod)
|
23. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 4 (okolo vodní nádrže)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 3 ÚPO Orlické Záhoří
|
14. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 298
|
29. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
ÚP Holín
|
22. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚP Slatina nad Úpou
|
14. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní studie - lokalita Aldis
|
27. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚP Račice nad Trotinou
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚP Horní Maršov
|
14. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚP Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚP Výrava
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚPO Rašín
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS k protipovodňových krajinářských na základě vodohospodářského posouzení v lokalitě Velká Ves
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚP Lupenice
|
23. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚP Nová Paka
|
23. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 7 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚP Ledce
|
29. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 4 ÚPO Roudnice
|
11. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|