Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny I. ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady - Staré Hrady
|
30. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 4 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚPO Červený Kostelec
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Železnice
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚPO Habřina
|
5. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
změny č. 1 ÚPSÚ Ohaveč
|
6. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 1 ÚPO Vlkov
|
8. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
ÚPO Lično
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚP Neděliště
|
13. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Petrovičky - lokalita Z64/SV
|
3. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚPSÚ Radim
|
15. 2. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemojov
|
změna č. 1 ÚP Nemojov
|
21. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 2 ÚP Broumov
|
19. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary , lokalita V-Z7, V-Z8, KMK2 (2024)
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚPO Lukavec u Hořic
|
8. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 1 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
24. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Lužec nad Cidlinou
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|