Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 2 ÚP Zlatá Olešnice
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Volanov Trutnov (Z78)
|
11. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚPO Černčice
|
4. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka" - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚP Boháňka
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 1 ÚP Praskačka
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 39a)
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 182
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚPO Třesovice
|
2. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 2 ÚP Vrchlabí
|
6. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 2 ÚPO Lično
|
29. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚPO Stračov
|
21. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
změna č. 1 ÚP Boháňka
|
11. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Týniště nad Orlicí
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|