Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚPSÚ České Meziříčí
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1 ÚPO Jasenná
|
7. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚP Přepychy
|
14. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚP Kvasiny
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚP Jestřebí
|
11. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 1 ÚP Vršovka
|
21. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Lokalita Aldis
|
29. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚP Všestary
|
4. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚP Úpice
|
27. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 2 ÚPO Lužany
|
21. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚPO Lázně Bělohrad
|
13. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Slavoňov
|
5. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 1 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚPO Rodov
|
2. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚP Vysoké Veselí
|
18. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 2 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS lokalita pod Habeší - I. etapa (Nová Paka)
|
17. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - Ukončena, nahrazena novou
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚPO Zachrašťany
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚP Velká Jesenice
|
29. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|