Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlázovice
|
ÚP Mlázovice
|
27. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 33
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
změna č. 1 ÚP Libchyně
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚPO Vítězná
|
10. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
ÚP Doubravice
|
29. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 2 ÚP Sovětice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚPSÚ Běleč n. Orlicí
|
12. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kosice
|
28. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS Černožice, lokalita Z5 - "K Čáslavkám"
|
16. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 3 ÚPO Librantice
|
1. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚP Staré Smrkovice
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚPO Bílsko
|
28. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
ÚP Kostelecké Horky
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS funkční plochy "Z1" - BV, kú Sadová u Sovětic - ukončeno využití
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Proruby
|
ÚP Proruby
|
30. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 2 ÚPO Žernov
|
13. 8. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 127
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚS Ohnišov - lokalita Zb8
|
27. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Předměřice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 5 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 177
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 4 ÚPO Červený Kostelec
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚP Opočno
|
14. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 2 ÚP Strážného
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚP Boharyně
|
10. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nechanice
|
16. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 1 ÚP Kramolna
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změny č. 3 ÚPO Česká Skalice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚPO Sendražice
|
5. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚP Lodín
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚP Bolehošť
|
19. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 1 ÚP Kunčice
|
10. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚPSÚ Skuhrov nad Bělou
|
1. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚP Jeníkovice
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
změna č. 1 ÚP Pšánky
|
20. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|