Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚPO Lázně Bělohrad
|
1. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Slavoňov
|
23. 3. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 47-BR, 48-BR, 49-BR - Popovice v Zahradách a Popovice Za Havránkovými humny
|
20. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚPO Hořičky
|
7. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 1 ÚP Dobřany
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Vysoká nad Labem
|
3. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚPO Bačetín
|
29. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚPO Nová Ves
|
16. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚPO Cerekvice nad Bystřicí
|
24. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Podbřezí
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ÚP Maršov u Úpice
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
Změna č. 1 ÚPO Zábrodí
|
12. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 2 ÚP Veliš
|
20. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚPO Trnov
|
25. 11. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
ÚP Dolní Lánov
|
30. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚPSÚ Černíkovice
|
27. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Dolní Radechová
|
26. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běchary
|
změna č. 1 ÚPO Běchary
|
24. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS Černožice, lokalita P2 - "Okružní"
|
16. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 2 ÚP Zlatá Olešnice
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílé Poličany
|
ÚP Bílé Poličany
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Volanov Trutnov (Z78)
|
11. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|