Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚPSÚ Radim
|
15. 2. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemojov
|
změna č. 1 ÚP Nemojov
|
21. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 2 ÚP Broumov
|
19. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚPO Lukavec u Hořic
|
8. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary , lokalita V-Z7, V-Z8, KMK2 (2024)
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 1 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
24. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Lužec nad Cidlinou
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚPO Šestajovice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Hořice
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚPM Dobruška
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 1 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚP Rohenice
|
5. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚPO Hořiněves
|
26. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚPO Dohalice
|
2. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 - ZRUŠENO 27.9.2023
|
17. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 1 ÚPO Barchov
|
8. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚPO Nové Město
|
20. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
ÚS k ÚPD Martínkovic - rozvojová plocha SV5 - výstavba rodinných domů
|
3. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Vrchoviny
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 5 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
20. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚP Smiřice
|
14. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
ÚS - inženýrské sítě pro výstavbu rodinných domů - Jiráskova čtvrť II., Meziměstí
|
4. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 2 ÚP Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚP Klamoš
|
17. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS plochy Z8 v Rybné nad Zdobnicí
|
6. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 1 ÚP Černíkovice
|
11. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita R1 (za BENZINOU)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚPSÚ Pohoří
|
17. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|