Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 4 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
11. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚP Záměl
|
3. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS prověření dopravního napojení města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚP Obědovice
|
22. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z3
|
20. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Police nad Metují
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚP Tetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 2 ÚP Nepolisy
|
15. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚP Třebnouševes
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatojanský Újezd
|
ÚP Svatojanský Újezd
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 2 ÚP Dřevěnice
|
6. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚP Chotěvice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z1-3, Z1-4, Z1-5 a Z1-6, Solnice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro plochu přestavby P2-1, Solnice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 3 ÚP Náchod
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany (JC)
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚP Mlékosrby
|
4. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 2 ÚP Liberk
|
2. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 4 ÚP Vamberk
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS zastavitelné plochy Z 09 Choustníkovo Hradiště
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85 (nová)
|
20. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS Vysoká nad Labem - zastavitelná plocha Z8 - změna 03/2021
|
14. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚP Libuň
|
16. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
změna č. 3 ÚPO Slatiny
|
13. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS návsi obce Orlické Záhoří
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b - ZRUŠENA
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|