Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚS Ohnišov - lokalita Zb8
|
27. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 1 ÚP Zábrodí
|
21. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - ÚS lokalita BV - Z01
|
9. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavhostice
|
ÚP Slavhostice
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 2 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚS Horní Maršov
|
20. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 2 ÚP Veliš
|
20. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
10. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚP Bohuslavice
|
6. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚP Kratonohy
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Nové Město nad Metují - částečně zrušeno rozsudkem KSHK
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚP Častolovice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 2 ÚP Borohrádek
|
21. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-1-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚP Ledce
|
29. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
změna č. 1 ÚP Vysoká Srbská
|
18. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚP Klamoš
|
17. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 1 ÚP Hořice
|
10. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS1 Divec - lokalita Sever
|
24. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚS Ostružno, lokalita Z4
|
22. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚP Rohoznice
|
17. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚP Žernov
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚP Lískovice
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS pro výstavbu RD v lokalitě 45-BR (k.ú. Popovice) - změna č. 1
|
9. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
změna č. 2 ÚP Divec
|
3. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 4 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
11. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚP Záměl
|
3. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS prověření dopravního napojení města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚP Obědovice
|
22. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z3
|
20. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|