Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ZÚ Bukovice
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 12 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 3 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Valdice
|
25. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
20. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokality č. 15, 16
|
28. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z3.1 a Z3.2, k.ú. Domašín u Dobrušky
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk (nový)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z37 a Z72
|
5. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ZÚ Zelenecká Lhota
|
22. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚPO Střevač
|
15. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|