Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚPO Osice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚPSÚ Vřesník
|
26. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna I. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
19. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚP Čestice
|
12. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚP Lukavec u Hořic
|
6. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚP Všestary
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚP Nová Paka
|
14. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚP Divec
|
8. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚP Lužec nad Cidlinou
|
22. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 6 ÚP Broumov
|
22. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
8. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
ÚPO Hřibiny - Ledská
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pilníkov
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Hořice
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚP Chleny
|
7. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPM Dobruška
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
ÚP Klášterská Lhota
|
24. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pohoří
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 1 ÚPO Zdelov
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚP Nové Město nad Metují
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 1 ÚP Velký Třebešov
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPO Potštejn
|
30. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚPO Mlékosrby
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚPSÚ Žďár nad Orlicí
|
13. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 32.A - (Z83)
|
1. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 76
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚPO Nový Ples
|
2. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚP Černíkovice
|
2. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚPO Vítězná
|
19. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanovice
|
ÚP Stanovice
|
22. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
změna č. 1 ÚP Doubravice
|
21. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
změna č. 2 ÚP Mžany
|
16. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|