Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Dřevěnice
|
10. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS pro lokalitu budoucího golfového hřiště a zázemí, včetně stavby 6 bytových domů v katastrálním území Čistá v Krkonoších, městys Černý důl
|
14. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 2 ÚP Strážného
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚPSÚ České Meziříčí
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 Neděliště
|
11. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita V-Z7 a V-Z8
|
11. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 3 ÚP Křinic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Hořická
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změna č. 1 ÚPO Syrovátka
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚS Hořenice
|
1. 1. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-1-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ZÚ Pilníkov
|
21. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚP Podhorní Újezd a Vojice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚP Stará Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS Blešno - lokalita Zb2
|
7. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚP Librantice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ZÚ Údrnice
|
12. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 2 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 3 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 9 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|