Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚPO Nová Ves
|
16. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚPO Dobré
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Podbřezí
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚP Dobruška
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚPO Babice
|
8. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚP Trnov
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚPO Bystřice
|
20. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚP Sovětice
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 1 ÚPO Zdelov
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
změna č. 1 ÚP Polom
|
24. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚPSÚ Žďár nad Orlicí
|
13. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Horní Staré Město p.p.č. 653/2 a 653/5 (Z16)
|
28. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚPO Vítězná
|
10. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Lokalita N23, kú Nepasice
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, část zastavěného území na ppč. 4327 a 207/2, z roku 2024
|
28. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 2 ÚPO Librantice
|
2. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚPO Bezděkov nad Metují
|
29. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚP Blešno
|
7. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 2 ÚP Praskačka
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚP Žernov
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚP Dubenec
|
20. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
14. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|