Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚPSÚ Černíkovice
|
27. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Dolní Radechová
|
26. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Běchary
|
změna č. 1 ÚPO Běchary
|
24. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 4 - "Javornická" Rychnov nad Kněžnou
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. 17. listopadu
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
ÚP Velký Vřešťov
|
18. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílé Poličany
|
ÚP Bílé Poličany
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 (Z01/ÚP Librantice) - 2021 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 1 ÚP Sadová
|
4. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 3 ÚPO Červený Kostelec
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 2 ÚPO Boharyně
|
24. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendraž
|
ZÚ Sendraž
|
10. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Česká Skalice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚPO Bolehošť
|
20. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚP Strážného
|
1. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚPSÚ Nechanice
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 257
|
5. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 2 ÚPO Lodín
|
3. 8. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
ÚS Holín - lokalita H-2-BR
|
8. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|