Týniště nad Orlicí
|
ÚS Lokality Z71 a Z72 ve Štěpánovsku
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč (2008)
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 3 ÚPO Studnice
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚPO Křinice
|
11. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Skalice
|
8. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 2 ÚPO Lovčice
|
13. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚPSÚ Javornice
|
10. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚP Svídnice
|
11. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚPO Převýšov
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚP Osečnice
|
5. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
změna č. 1 ÚP Dětenice
|
29. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
ÚP Jetřichov
|
25. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚPSÚ Vřesník
|
26. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚP Radíkovice
|
28. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚPM Pec pod Sněžkou
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚP Výrava
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany (JC)
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚPO Šestajovice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚPO Lázně Bělohrad
|
1. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 6 ÚP Špindlerův Mlýn
|
8. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Rohenice
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚPO Hořičky
|
7. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS Smiřice - lokalita Z7
|
21. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚP Petrovičky
|
5. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 1 ÚP Dobřany
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚPO Bačetín
|
29. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚPO Cerekvice nad Bystřicí
|
24. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
ÚPSÚ Meziměstí
|
16. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
2. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
18. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
ÚP Dolní Lánov
|
30. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|