Smržov
|
ÚP Smržov
|
21. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚP Miletín
|
2. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
19. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kněžnice
|
ÚP Kněžnice
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚPM Police nad Metují
|
14. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 3 ÚP Zdobnice
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov
|
26. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚP Potštejn
|
15. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚPO Obědovice
|
9. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚPO Libníkovice
|
31. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 3 ÚPO Nahořany
|
16. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 1 ÚP Kosice
|
29. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚP Třebešov
|
12. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚPO Libřice
|
8. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚPO Chudeřice
|
17. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚP Starý Bydžov
|
22. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚPO Prasek
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚPO Kounov
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice
|
13. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚPO Lískovice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚP Střevač
|
2. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚPO Kratonohy
|
30. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|