Dřevěnice
|
ÚP Dřevěnice
|
7. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 5 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚP Benátky
|
1. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPO Týniště nad Orlicí
|
29. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚPSÚ Červená Hora
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚPO Lípa nad Orlicí
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
změna č. 1 ÚPO Střevač
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
23. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 2 ÚPO Kramolna
|
22. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚP Sendražice
|
23. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 117
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití v areálu občanského vybavení při č. p. 857 ve Dvoře Králové nad Labem
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 1 ÚPO Česká Čermná
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚP Lodín
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
změna č. 1 ÚPO Světí
|
7. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
ÚP Kunčice
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 2 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
13. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚP Lukavice
|
16. 7. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 1 ÚP Javornice
|
23. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změna č. 1 ÚP Syrováka
|
23. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚPO Puchlovice
|
2. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚP Borohrádek
|
23. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavhostice
|
ÚPSÚ Slavhostice
|
22. 7. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 159
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 1 ÚPO Ostroměř
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 3 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
21. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita R-Z4
|
20. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 2 ÚPO Rasošky
|
7. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚP Nepolisy
|
21. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 3 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
16. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změna č. 1 ÚP Holovousy
|
9. 2. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 1 ÚP Nová Paka
|
23. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změny č. 1 ÚPO Brada -Rybníček
|
5. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚPO Ledce
|
8. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS urbanistická koncepce "Živá čtvrť"
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
změna č. 1 ÚPO Tetín
|
12. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPO Roudnice
|
25. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
změny č. 1 ÚPSÚ Bříšťany
|
20. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|