Údrnice
|
ZÚ Údrnice
|
12. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚP Brada-Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
změna č. 1 ÚP Bystřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
změna č. 1 ÚP Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚS Přepychy - lokality Z1 a Z26
|
20. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚP Habřina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
změna č. 1 ÚP Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis
|
2. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 a úpravy ÚPO Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|