Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 4 ÚPO Roudnice
|
11. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS revitalizace centra města Nová Paka - Masarykovo náměstí
|
1. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podbřezí
|
22. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚPO Dobré
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP území mezi ul. Nádražní, B. Němcové a TGM, N. Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
ÚP Veliš
|
18. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚP Dobruška
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚP Tetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚPO Babice
|
8. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚPO Bystřice
|
20. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. III. Libáň ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚP Sobčice
|
2. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 13 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS dopravního koridoru Dubinky - Nové Město nad Metují - Vrchoviny
|
10. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
ÚP Velké Svatoňovice
|
20. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚPO Polom
|
18. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, část zastavěného území na ppč. 4327 a 207/2, z roku 2024
|
28. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny I. ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady - Staré Hrady
|
30. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚPO Bezděkov nad Metují
|
29. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 4 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚP Blešno
|
7. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
změny č. 1 ÚPSÚ Ohaveč
|
6. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 1 ÚPO Vlkov
|
8. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚP Dubenec
|
20. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 192
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|