Hradec Králové
|
změna č. 76
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚP Černíkovice
|
2. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
změna č. 1 ÚP Doubravice
|
21. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚS Územní studie lokalit Z2/7, Z2/8 a Z2/MK Blata
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. 17. listopadu
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 1 ÚPO Chotěvice
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
ÚPO Česká Skalice
|
25. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 1 ÚPM Žacléř
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚP Bílsko u Hořic
|
19. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 2 ÚP Liberk
|
2. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚP Vinary
|
6. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 144
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 5 ÚPO Červený Kostelec
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změny č. 4 ÚPO Česká Skalice
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚPSÚ Voděrady
|
11. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
28. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚP Třesovice
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
ÚP Lično
|
26. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚPSÚ Nechanice
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 3 ÚPO Kramolna
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚS Semechnice - zastavitelné plochy Z1, Z3, Z4 a Z6
|
12. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 306
|
29. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 3 ÚPO Lodín
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚPO Suchý Důl
|
26. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Skřivany
|
ÚPO Skřivany
|
2. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|