Broumov
|
změna č. 4 ÚP Broumov
|
28. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita střed
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytňany
|
ÚP Rokytňany
|
27. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 2 ÚPO Hřibiny - Ledská
|
13. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 1 ÚPO Vysokov
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 6 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚP Chlístov
|
1. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 4 ÚP Vamberk
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 1 ÚPO Zaloňov
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚPO Měník-Barchůvek,Bydžovská Lhotka, Libeň
|
11. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
změna č. 1 ÚPO Hořiněves
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita Z5
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚPO Bukvice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS revitalizace parku Jiráskovy sady
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚP Velké Petrovice
|
12. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 1 ÚPO Smržov
|
6. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 2 ÚPO Barchov
|
25. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚS Jívka
|
28. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚPM Trutnov
|
20. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 2 ÚPO Rožnov
|
11. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚPO Kobylice
|
26. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
11. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 1 ÚP Kosice
|
29. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚPO Rychnovek
|
29. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚPO Chudeřice
|
17. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚP Stárkov
|
16. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS lokality Z2 - Bílsko u Hořic
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚPO Kounov
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚPO Samšina
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 2 ÚP Žernov
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 183
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS Ohnišťany Jih, lokalita Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚP Volanice
|
11. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 8 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
28. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-1
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚPSÚ Tutleky
|
11. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 05 lokality K-SM-01 Červený Kostelec (Lánská)
|
15. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚPO Orlické Záhoří
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 3 ÚP Vrchlabí
|
29. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚP Hejtmánkovice
|
1. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 3 ÚP Strážného
|
21. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|