Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 1 ÚPO Chvaleč
|
9. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚPO Stěžery
|
7. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití v areálu občanského vybavení při č. p. 857 ve Dvoře Králové nad Labem
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS Žďárky - zastavitelná plocha Z8
|
15. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 ÚP Janské Lázně
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 4 ÚPO Bohuslavice
|
11. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice (Kostelec nad Orlicí)
|
12. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice (JC)
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPO Týniště nad Orlicí
|
29. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 229
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
změna č. 1 ÚP Střezetice
|
1. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚP Krchleby
|
29. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
ÚPO Lovčice
|
2. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 3 ÚPSÚ Přepychy
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změna č. 1 ÚP Holovousy
|
9. 2. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
Změna č. 1 ÚPO Slatina nad Úpou
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚP Dětenice
|
10. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚP Broumov
|
22. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ÚP Údrnice
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚPO Lužany
|
28. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚP Šaplava
|
2. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚPO Lazně Bělohrad
|
21. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Hrádek
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - lokalita ZB4
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 5 ÚPO Roudnice
|
14. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
změna č. 1 ÚP Bačalky
|
24. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|