České Meziříčí
|
změna č. 3 ÚPSÚ České Meziříčí
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚP Borohrádek
|
23. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 238
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚP Lískovice
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚPO Hlušice
|
21. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 2 ÚPO Jasenná
|
14. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
ÚPO Svídnice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 3 ÚPSÚ Přepychy
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
Změny a doplňky ÚPSÚ Holovousy
|
21. 4. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kvasiny
|
26. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚP Slatina nad Úpou
|
14. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Deštné v Orlických horách
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚP Jeřice
|
6. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚP Vršovka
|
29. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změny č. 1 ÚPO Brada -Rybníček
|
5. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚS Ostružno, lokalita Z4
|
22. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita R-Z4
|
20. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
změny č. 1 ÚPSÚ Bříšťany
|
20. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 1 ÚPO Lužany
|
29. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
ÚP Lanžov
|
3. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Slavoňov
|
23. 3. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 3 ÚP Malé Svatoňovice
|
18. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
16. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Kopec svatého Jána Hradec Králové
|
5. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna III. ÚPSÚ Jičíněves
|
9. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 5 ÚPO Roudnice
|
14. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚP Babice
|
8. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS revitalizace centra města Nová Paka - Masarykovo náměstí
|
1. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚP Bystřice
|
24. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚP Vamberk
|
14. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podbřezí
|
22. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 43
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚP Solnice
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Kopidlno
|
21. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚP Zdechovice
|
13. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|